[500szt] CHP1-100-4753-F 475K Ohm 1W 1% SMD-MELF IRCI
Producent: IRC, INC.
Kod produktu: RK475.00/CHP1
Opis
Nazwa: CHP1-100-4753-F
Obudowa: SMD-MELF
Data Produkcji: 04
Producent: IRC, INC.
Opis: Rezystor SMD 475K Ohm, 1% 1W , 100ppm, SMD-MELF, Cylindrical High Power Surface Mount Metal Glaze™ *475K Ohm 1W 1%