[500szt] CHP1-100-1002-F 10K Ohm 1W 1% SMD-MELF IRCI
Dostępność: na wyczerpaniu
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość kpl.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: IRC, INC.
Kod produktu: RK010.00/CHP1
Opis
Nazwa: CHP1-100-1002-F
Obudowa: SMD-MELF
Data Produkcji: 01
Producent: IRC, INC.
Opis: Rezystor SMD 10K Ohm, 1% 1W , 100ppm, SMD-MELF, Cylindrical High Power Surface Mount Metal Glaze™ *10K Ohm 1W 1%