[20szt] LM1117MP-2.5/NOPB Voltage Reg 5V 0.8A SMD-SOT223 NSC
Dostępność: duża ilość
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość kpl.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: U-LM1117-2.5V
Opis
Nazwa: LM1117MP-2.5/NOPB
Obudowa: SMD-SOT223
Data Produkcji: 11
Producent: NATIONAL SEMICONDUCTOR
Opis: Stabilizator 2.5V 800mA Low-Dropout *Voltage Reg 5V 0.8A