[200szt] 1206CS-271XJLC Inductors 270nH 0.63A 0.56Ohm SMD-1206 COILCRAFT
Dostępność: duża ilość
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość kpl.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: COILCRAFT
Kod produktu: LS000.270N-1206
Opis
Nazwa: 1206CS-271XJLC
Obudowa: SMD-1206
Data Produkcji: 11
Producent: COILCRAFT
Opis: RF Inductors - SMD 1206 270nH Unshld 5% 0.63A 0.56Ohm *Inductors 270nH 0.63A 0.56Ohm