[1szt] SXA10-48S2V5 DC-DC 72V to 2.5V 2.7A SMD ARTESYN
Dostępność: duża ilość
Ocena: 0
Kod produktu: H-SXA10-48S2
Opis
Nazwa: SXA10-48S2V5
Obudowa: SMD
Data Produkcji: 01
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica Uwe=27-75V Uwy=2.5V I=2.75A P=10W *DC-DC 72V to 2.5V 2.7A