[1szt] SDW30-24S15 DC-DC 36V to 15V 2A THT ARTESYN
Dostępność: średnia ilość
Ocena: 0
Kod produktu: H-SDW30-24S15
Opis
Nazwa: SDW30-24S15
Obudowa: THT
Data Produkcji: 00
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica Uwe=10-36V Uwy=15V I=2A P=30W *DC-DC 36V to 15V 2A