[1szt] NFC40-5054 DC-DC 36V to 5V 7A +/-15V 0.7A THT ARTESYN
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Kod produktu: H-NFC40-5054
Opis
Nazwa: NFC40-5054
Obudowa: THT
Data Produkcji: 99
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica P=40W *DC-DC 36V to 5V 7A +/-15V 0.7A