[1szt] NFC40-48T05-12-M DC-DC 72V to 5V 7.5A +/-12V 0.75A THT ARTESYN
Dostępność: duża ilość
Ocena: 0
Kod produktu: H-NFC40-48/2
Opis
Nazwa: NFC40-48T05-12-M
Obudowa: THT
Data Produkcji: 01
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica Uwe=36-72V Uwy=+/-12V I=0.75A Uwy=5V I=7.5A 40W *DC-DC 72V to 5V 7.5A +/-12V 0.75A