[1szt] NFC40-24S15-4 DC-DC 36V to 15V 2.8A THT ARTESYN
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Kod produktu: H-NFC4024S154
Opis
Nazwa: NFC40-24S15-4
Obudowa: THT
Data Produkcji: 01
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica Uwe=18-36V Uwy=15V I=2.8A *DC-DC 36V to 15V 2.8A