[1szt] LPD10-48S3V3-C DC-DC 72V to 3.3V 2A THT ARTESYN
Dostępność: duża ilość
Ocena: 0
Kod produktu: H-LPD10-48S3V
Opis
Nazwa: LPD10-48S3V3-C
Obudowa: THT
Data Produkcji:
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica Uwe=20-72V Uwy=3.3V I=2A P=10W *DC-DC 72V to 3.3V 2A