[1szt] BXA75-48S3V3 DC-DC 72V to 3.3V 15A THT ARTESYN
Dostępność: średnia ilość
Ocena: 0
Kod produktu: H-BXA75-48/2
Opis
Nazwa: BXA75-48S3V3
Obudowa: THT
Data Produkcji: 99
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica Uwe=36-75V Uwy=3.3V I=15A P=75W *DC-DC 72V to 3.3V 15A