[1szt] BXA75-48S12 DC-DC 72V to 12V 6.3A THT ARTESYN
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Kod produktu: H-BXA75-48
Opis
Nazwa: BXA75-48S12
Obudowa: THT
Data Produkcji: 99
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica Uwe=36-75V Uwy-12V I=6.3A P=75W *DC-DC 72V to 12V 6.3A