[1szt] BXA15-48T05-12-F DC-DC 72V to 5V 1.5A +/-12V THT ARTESYN
Dostępność: na wyczerpaniu
Ocena: 0
Kod produktu: H-BXA15-48T05
Opis
Nazwa: BXA15-48T05-12-F
Obudowa: THT
Data Produkcji: 01
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Uwe=36-75V Uwy=+/-12V I=0.31A /+5V I=1.5A P=15W *DC-DC 72V to 5V 1.5A +/-12V