[1szt] AFC5-12S12F DC-DC 12V to 12V 0.45A THT ARTESYN
Dostępność: średnia ilość
Ocena: 0
Kod produktu: H-AFC5-12S12F
Opis
Nazwa: AFC5-12S12F
Obudowa: THT
Data Produkcji: 01
Producent: ARTESYN TECHNOLOGIES
Opis: Przetwornica Uwe=12V Uwy=12V I=0.42A P=5W *DC-DC 12V to 12V 0.45A