[10szt] LM2574MX-12 12V 0.1A Voltage Regulators SMD-SO14L NSC
Dostępność: średnia ilość
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość kpl.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: U-LM2574/S2
Opis
Nazwa: LM2574MX-12
Obudowa: SMD-SO14L
Data Produkcji: 97
Producent: NATIONAL SEMICONDUCTOR
Opis: Simple switcher, U=12V I=100mA Step-Down Voltage Regulator -40/+125'C *12V 0.1A Voltage Regulators