Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Bezpieczne zakupy

Firma z ponad 30 letnim doświadczeniem !

 18 lat jesteśmy na:

THE BROKER FORUM i netComponents
 Gwarantowany zwrot pieniędzy   (14 dni na zwrot towaru)

 Nasz regulamin sklepu jest certyfikowany przez: RzetelnyRegulamin


 Szyfrowane dane i transakcje...

 My stawiamy na jakość...

  Google+


 

Obsługujemy płatności:

 

  

[1szt] Transmiter 155Mbps CT-0155TTR-M25C TOSHIBA

Moduły opto
76
PLN
[1szt] Transmiter 155Mbps CT-0155TTR-M25C TOSHIBA
in_stock
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
48 godziny
Cena: 76,00 zł
Cena netto: 61,79 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

X-CT-0155TTR

Producent:
TOSHIBA CORPORATION
Produkt / Components:
Typ:CT-0155TTR-M25C
Obudowa:
MODULE
Producent:TOSHIBA CORPORATION
Opis:155Mbps ATM-Single Mode Transceiver 3.3V, 1×9, Duplex SC/ST/FC Connector, 1310nm FP LD for Single Mode Fiber, RoHS Compliant
Dokumentacja / Data sheet 1 DataSheet 1 - [165 KB]
RoHs:YES RoHs
Waga:0,01 [g] netto
Podana cena dotyczy:1 szt.

Symbol magazynowy / Index:X-CT-0155TTR

Sklep jest w trybie podglądu

 

 

 

 Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 
 
Using the store means consent to the use of cookies. For details, see our Privacy Policy.

 

Copyright © TV SAT ELECTRONIC 1984-2018, All Rights Reserved

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentów - zabronione.
Other products, logos and company names mentioned herein, are trademarks of their respective owners.


Created by: Marek Grynkiewicz :-)

 

Sklep internetowy od home.pl