[50pcs] CM4025-16.000MHz 16.000 MHz Quartz 4 x 2.5 mm SMD COMTEC
Availability: on sale
Dispatched within: 48 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Regular price:
8.95
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
quantity set
product unavailable
add to wish list
Rating: 0
Product code/SKU: Q016.00MS8
Description
Type/MPN: CM4025-16.000MHz
Housing/Case: SMD
Date Code: 09
Manufacturer/Brand: COMTEC CRYSTALS
Description: Kwarc 16.000 MHz 16pF 10ppm, 4 x 2.5 x 1 mm . *16.000 MHz Quartz 4 x 2.5 mm