[20pcs] SG8002JC-12.0000M-PH Cristal 12MHz 5V 15pF SMD EPSON
Availability: on sale
Dispatched within: 48 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Regular price:
7.83
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
quantity set
product unavailable
add to wish list
Rating: 0
Vendor: EPSON
Product code/SKU: QG012.00MS-SG
Description
Type/MPN: SG8002JC-12.0000M-PH
Housing/Case: SMD
Date Code: 08
Manufacturer/Brand: EPSON
Description: Crystal Oscillator 12MHz 5V 15pF *Cristal 12MHz 5V 15pF