[20pcs] QVC503730RT VCO Generator 3.73 GHz 3V SMD TDK
Availability: on sale
Dispatched within: 48 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Regular price:
6.71
The lowest price during 30 days prior to the reduction:
quantity set
product unavailable
add to wish list
Rating: 0
Vendor: TDK
Product code/SKU: QR-QVC50373/1
Description
Type/MPN: QVC503730RT
Housing/Case: SMD
Date Code: 00
Manufacturer/Brand: TDK
Description: VCO 3V F=3730 MHz, QVC503730RT-3082 *VCO Generator 3.73 GHz 3V